tr

Dubai Başkonsolosluğu Evrak Tasdik

25.08.2022
58
Dubai Başkonsolosluğu Evrak Tasdik

Dubai Başkonsolosluğu Evrak Tasdik işlemleri için siz kıymetli takipçilerimizi bilgilendireceğiz. Birleşik arap emirlikleri baş konsolosluğu mesai saatleri hafta içi 09.00 ile 17.00 arasında çalışmaktadır. Ticari evrak onayları için sabahları 11.00 ile 12.30 arası evrak tasdik hizmeti vermektedirler, Teslim için 1 iş günü sonrası 14.00 ile 15.30 saatleri arasında evrakları sizlere teslim etmektedirler.

Dubai Başkonsolosluğu Adresi Ticari Evraklar

Konaklar mah, Meşeli Sok. No:11, 34330 Beşiktaş/İstanbul

  • Sözleşme Tasdiyi
  • Menşe tasdiyi
  • Ewro1 onayı
  • İnvoice
  • Sertifika

Bu ve buna benzer bur çok ticari evrak onayı ile ülkemizde hizmet vermektedirler. Peki bu evrakları konsolosluklarda işleme götürmeden önce yapılmasıgerekenler nelerdir?

Tabiki bir çok başkonsolosluğun işlemi farklıdır. Birleşik arap emirliklerinde tüm evraklar için psosüdür farklıdır. Örnek vermek gerekirse İnvoice onayı yaptırmak istiyorsanız,bu evrakların yanına menşei de eklemeniz gerekmektedir. Detayları sizlerle paylaşıyorum….

  1. Menşe ito ıslak imzalı bir şekilde onay yapılması gerekiyor
  2. İnvoice ito onay yapılmalıdır.
  3. Bu evraklar ile birlikte İstanbul valiliğine gidilerek onay yapıldıktan sonra Birleşik arap emirliklerine gidilerek evrakların ücretleri öğrenilmelidir.
  4. Ödenecek tutar evrakları verdiğinizde kredi kartından çekilmektedir.

Diğer evraklar için noter tasdiyi istenmektedir….

Küresel Express olarak bu işlemlerinizi takip edip evrakların sürecindeki olabilecek sorunları çözüm üreterek siz kıymetli takipçilerimize evraklarınızı iletmekteyiz.

 İstanbul’da bulunan birçok başkonsolosluk evrak tasdik ve onay işlemlerini adınıza gerçekleştirmekteyiz. Detaylı bilgi için bizlere 0532 384 04 73 veya 0212 320 05 65 numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Küresel Express Kurye Ve Danışmaklık Hizmetleri

İstanbulun bir çok ilçesinde moto kurye hizmeti ve konsolosluk işlemlerine danışmalık yapmaktayız. Bununla birlikte Yurtiçi Uçak Kargo hizmetimizle 55 ile aynı gün evrak teslimatı gerçekleştirmekteyiz.Şehirlerarası kurye hizmeti ile 1 günde 81 ile evrak teslimatı ve parsiyel yüklemeyle birliktede  81 ile ve bazı ülkelere teslimat yapmaktayız.

‘’Aradığınız Ekip Arkadaşınız Biziz’’

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.