tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Küresel Express Kurye Lojistik Ltd Şirketi olarak,markamızı hayata geçirmenin gururunu yaşıyoruz. Sektörde biriktirmiş olduğumuz 20 yıllık tecrübemizi, sahip olduğumuz zengin alt yapı ve teknoloji birikimimizi yeni markamız ile sizlere sunuyoruz.Lojistik sektöründe, üzerimize aldığımız sorumluluğun bilinciyle,moto kurye,Uçak kargo,parsiyel taşımacılık ve konsolosluk sektöründe profesyonel çalışanlar, teknolojik alt yapı ve kusursuz iletişim ağımızla ile tam hizmet politikası güden bir kurum olarak faaliyet gösteriyoruz.Müşterilerimize, taşımacılık zincirinde rekabetçi lojistik çözümler ve sürekli geliştirilen hizmetler sağlayarak, müşterilerimizin ürünlerinin değerini arttırıyoruz.İhtiyaç duyulan özel taşıma ve lojistik modelleri yaratarak bu modeller üzerinde etkin, yalın, hızlı ve düşük maliyetlerle çözümler üretiyoruz.Daima en yüksek standartlarda yürüttüğümüz uluslararası ve yurtiçi Lojistik hizmetlerimizi, koşulsuz müşteri memnuniyetini ilkesi ile sizlere sunuyoruz.

Çalışma Sistemimiz
Küresel express kurye hizmetleri siz müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için,profosyönel çağrı merkezi ve uzman moto kuryelerimizle her daim hazır olarak beklemektedir. Müşteri temsilcilerimizi aradığınızda evraklarınızın alınacağı ve teslim edileceği adresi kendileriyle paylaştığınızda tarafınıza gelecek olan meşajla evraklarınızın sürecini takip edebilirsiniz. Operasyon merkezimize düşen evrak kayıdınız anında en yakın moto kuryemize iletilerek süreç başlatılır. Normal evrak 3.5 saat Express evrak 90 dk teslim edilerek tarafınıza evraklarınızı teslim alan kişinin bilgileri mesaj olarak düşmektedir. Küresel Express kurye Ailesi olarak müşteri memnuniyeti temel ilkelerimizdendir.
”Zamanı Size Taşımaya Devam Ediyoruz”
Uzman ekip profösyonel kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya devam ediyoruz. Moto kurye ve yurtiçi uçakkargo hizmetleri ile Ülkemizin 81 ilinde yanınızdayız.

Misyonumuz

Dünyada mümkün olan her noktaya, taşınabilen her şeyi, olabilecek en iyi fiyatlarla, en az karbon ayak izi üreterek taşımak.

Vizyonumuz

Mesafeler ne olursa olsun, insanların gönderileri ile birbirlerine yakınlaştırmak. Birlikte Başaracağız.