tr

Moto Kurye

15.12.2020
524
Moto Kurye

Moto kurye

Moto kurye hizmetleri son zamanlarda büyük metropol şehirlerde çok tercih edilen bir taşımacılık hizmetidir. Kurye taşımacılığının tercih edilmesinde birden çok avantaj vardır. Bu avantajların başında firmaların müşterilerine daha değerli ve daha kaliteli bir hizmet sunmaları gelmektedir. Sonuç itibariyle bugün baktığımızda bir çok firmanın kendine göre belirli moto kurye işlemleri var.  . Sizler müşterilerinize ne kadar kaliteli hizmet verirseniz, firmalardan da o kadar başarılı şekilde geri dönüşüm alabilirsiniz. Sonuç itibariyle ülkemizde her şey hizmet kalitesi ile birlikte ölçülüyor. Hizmet kalitesi dediğimiz zaman sadece tek bir sistem aklınıza gelmesin. Elbette ki farklı sistemler dahilinde bu etkileşimlerin olduğunu sizler de görüyorsunuz.

Moto Kurye Hizmeti Sunumu

 moto kurye hizmetleri bunların içinde sizlerin moto kurye işlerinizi en kolaylaştıran veya rahat hale getiren işlemlerden bir tanesidir. Günümüzdeki rekabet itibariyle herkes daha kaliteli ve daha düzgün bir şekilde hizmet sunmaya gayret gösteriyor. Bu süreçde firmamıza ulaşarak sizler de hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Moto kurye her bölgede sunulan bu hizmetler sayesinde müşterilerimize profesyonel çözümler sunmuş olursunuz. Müşterilerinizin  bakış açısı firmanıza karşı değişecek çok daha kaliteli bir kurumsal görüntüye sahip olmuş olacaksınız.

Motor kurye hizmetleri bu anlamda sizlerin gerçekten çözümortağınız olduğunu söyleyebiliriz.Personellerimizin her biri Motorlu kuryeler olarak bu konuda eğitim almış olan ve kaliteli hizmet verebilmek için aktif olarak sahada hazır bir şekilde beklemektedirler. Aynı zamanda da mesleklerini daha etkili bir şekilde yapmak için belgelerinin alınması ve bazı eğitimlerden geçmişlerdir. Bunun yanı sıra yani resmi olarak verilen eğitimlerin ve belgelerin yanı sıra firmamız tarafından kurum sağlığımıza uygun şekilde hizmet verilebilmesi adına tekrar eğitimlere tabi tutulmaktadır.

Motorlu Kurye Sistemimiz

motorlu kurye işlerinizde sizler de istediğiniz zaman bizi arayabilir çağrı merkezimizden fiyat öğrenerek moto kurye talebinde buluna bilirsiniz. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz öncelikli olarak gerekli kontrolleri yaptıktan sonra en yakın ekip elemanlarımızın konumuna göre hemen yönlendirme yapmaktadır. Amacımız müşterilerimizin bu konuda daha kaliteli şekilde sisteme ulaşabilmesidir. Yılların deneyimi ile hizmet veren ekiplerimiz her konuda sizlerin yanınızda olmaktadır. Moto kurye ailesi olarak İstanbul ve çevre illerde siz kıymetli müşterilerimize moto kurye hizmeti sunmaktan memnuniyet duyduğumuzu ifade ediyoruz. Moto kurye firmamızın birden çok hizmet bölümleri olduğunu sizlere bildiriyoruz. Şimdi kayıt oluşturmak için 0532 477 49 28 ve 0212 951 05 07 ve/veya bilgi@kureselexpress.com mail adresimizden fiyat öğrenebilirsiniz.

Diger Moto Kurye Hizmetlerimiz

Acil Kurye

Acil Kurye firmamız şehir içi ve şehirler arası alanda küresel express kurye olarak hizmet sunmaktadır. Çeşitli özel kurye hizmetlerimiz olduğu gibi acil kurye serviside farklı bir moto kurye hizmetidir. Her türlü paketiniz, motorlu ve arabalı kuryeleriniz acil bir şekilde teslimat noktasına ulaşır.

Acil Kurye

Acil moto kurye 7/ 24 saat gelen çağrı doğrultusunda Acil Kurye hizmetlerimiz arasında bulunan çeşitli özel taşımacılık alanlarımız da bulunur. Bunlar sıralamak gerekirse acil gidiş dönüş kurye, acil ilaç getir gibi farklı hizmetlerdir. Acil Kurye firmamızdan aldığınız hizmetlerde hız ve güvenilirlik garantisi mevcuttur. Bizi tercih eden her müşterimiz, hizmetlerimizden büyük ölçüde memnuniyet duymaktadır. Acil kurye hizmetlerimiz ile Şehir içi ve şehirlerarası öncelikli gönderimlerimiz için bizi tercih ederek avantajlı ve kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Acil Kurye çağırmak için çağrı merkezimizi arayabilir ve şipariş oluştura bilirsiniz.

Acil Kurye Hizmetlerimiz

Acil Kurye hizmetlerimiz acele gönderileriniz başta olmak üzere ülkenin her şehrine yayılmıştır. Bu denli gelişmiş bir hizmet ağına sahip olmamız sayesinde her tüm illerde onlarca kullanıcımız her gün Acil Kurye firmamızı tercih etmektedir. Acil teslimat işlemleriniz için bulunduğunuz her adresten firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Acil kurye hizmetlerimiz hem hafta içi hem de hafta sonu dilediğiniz her saat diliminde sizlere sunulur. Bu hizmetlerden yararlanmak için www.kureselexpress.com sitemizden ya da 0532 477 49 28 telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmanız yeterlidir. Bizden Acil kurye hizmeti talep etmeniz halinde kısa süre içerisinde çağrı merkezimizdeki arkadaşlarımız en yakın moto kuryeyi adresinize göndererek paketlerinizi teslim alır. Alınan bu paketleriniz en kısa süre içerisinde ve hızlı bir şekilde teslimat adresine ulaştırılır.

Express Kurye

istanbul ve Çevre İllere Express Kurye hizmeti sunmaktayız. peki teslimat süresi ne kadar? bu tür gönderi yapmak istiyorsanız toplam süre 150 dk dır. Express Kurye olarak sektörde 20. yılını dolduran firmamız birçok kişi ve kuruluşa express kurye hizmetini başarı ile sürdürmektedir. İhtiyaç halinde 0212 320 05 65 telefofanla express kuryemiz 30 dk saatte kapınızda..!

Şehirlerarası kurye

Şehirler Arası Aynı Gün Kurye

Şehirler arası kurye ekiplerimiz, yükünüzün başlangıç ​​noktasından varış yerine güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamak için ellerinden geleni yapmaktadır. İstanbul veya Ankara ve/veya İzmir ve/veya Bursa, Adapazarı ve/veya Çorlu şehirlerarası Motorlu Kurye. Acil Uçak Kurye hızı ve profesyonelliği ile Türkiye’nin 32 havalimanına aynı gün içerisinde teslimat yapmaktadır.

Şehirlerarası Acil Kurye hızlı moto kurye servis, vaktinde teslimat önceliğine sahip olan gönderiler için uygun maliyetli size özel kurye taşımacılığı hizmetidir.
Sevkiyatın mümkün olan en kısa vakitte doğru yerde teslim edilmesini sağlamak için sınıfının en iyisi motorları ile ve tecrübeli sürücüler ile birleştirdik.
Hızlı gönderim aynı zamanda ürününüzün mümkün olan en iyi şekilde işlem görmesini sağlamak görevimizdir.

kargo ve paket gönderiniz, ülkemizin genelinde aynı gün içerisinde şehirlerarası kurye hizmet anlayışı ile en kısa sürede teslimat yapılır.

İstanbul İçi ve Şehirlerarası Kurye 

şehirlerarası Kurye olarak sektörde 20. yılını dolduran firmamız birçok kişi ve kuruluşa kurye hizmetini başarı ile sürdürmektedir.

İstanbul Bursa arası kurye 2 saat teslim

İstanbul Ankara Kurye 5 saatte teslim

Şehirlerarası Moto Kurye

Spesifik, amaca odaklı, hızlı teslimat sağlıyoruz.

Fiyat teklifimiz taşınacak ürünün teslimat zamanına, ebatlarına ve mesafeye göre belirlenmektedir. En iyi fiyat teklifi için bizimle iletişime geçiniz.

Trafiğe takılmadan size değerli zamandan kazandırır. Şehirler arası Kurye hizmetinde genel kargo işlemlerinde geçerli olan kurallar mücevher , yanıcı maddeler, bozuk ambalajlı ürünler vb. gibi konularda titizlik gösterilir. Kurye daha önceden sizin kapattığınız gönderiyi açma yetkisine sahiptir. Bu konuda anlayış göstermelisiniz. Teslimatın hemen sonrası isim ve telefon bilgileri sizinle paylaşılır. Gizlilik politikası gereği bu bilgiler izniniz olmadan 3. kişilerle paylaşılmaz.

Teslimat anında, size huzur verici bir şekilde teslimat belgesi e-postayla gönderilir. Malların parçalanması veya nakliye sırasında hasar görmesinden daha can sıkıcı bir şey yoktur. Masraflı müşteri ilişkilerine zarar verebilir ve her şeyden önce son derece rahatsız edicidir. Bu nedenle politikamız, emanet edildiğimiz malların niteliğini bulmak, kırılgan çıkartmalarla doğru paketlemeyi sağlayabilmektir.

İstanbul Ankara Hızlı Kurye

İstanbul, Ankara (Ankara-İstanbul) genel kargo standartları dışında, acil ulaştırılması gereken değerli evrak ya da makine parçası teslimatını gerçekleştiriyoruz. İstanbul Ankara arası teslimat süremiz, randevulu taleplerde 4 saate kadar inebilir. Azami teslimat süresi 6-7 saattir.

İstanbul İzmir Arası Acil Moto Kurye

Küresel Express kurye, İzmir ile ilişikli teslimatları saatler içerisinde size sunmaktadır. Birisinin sizin yerinize yapabileceğimizi düşündüğünüz teslimatları sorun olmaktan çıkardık. İstanbul İzmir teslimat süresi randevulu işlerde 5 saattir.

Marmara Bölgesi 7/24

İstanbul’dan Silivri, Çorlu, Tekirdağ ve Edirne illerine gönderilecek evrak teslimatı en fazla 3 saat sürer.

İstanbul’dan Yalova, Çınarcık, Gemlik, Bursa 2 saatte teslimat.

İstanbul’dan Sakarya, Adapazarı, İzmit, Bolu 2 saatte adrese teslimat.

Bodrum Aynı Gün Teslimat

İstanbul Bodrum, Kuşadası, Çeşme, Ayvalık, Antalya tatilinizi yarıda kesmeyin imzalamanız gereken evrakları size getirelim, İmzalandıktan sonra aynı gün içinde şirketinize teslimat yapalım. Kısacası alışıla gelmiş kargo anlayışını unutun. Şehirler arası moto kurye size özel hizmet sunar.

Fotoğraf Galerisi

Küresel Express Kurye Ailesi tüm vizyon ve misyonumuzla kurye camiamızda örnek olmaya devam ediyoruz.

Sıkça Sorulanlar
Kurye fiyatları ne kadar

Merhaba moto kurye fiyatları evraklarınızın alınacağı adres ve teslim edileceği arasındaki km göre belirlenmektedir. Bunun yanı sıra gönderimlerinizin teslimat süreleride fiyatlarda değişiklik göstermektedir. Çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. 0212 951 05 07 veya 0532 477 49 28

Moto kurye kiralamak istiyoruz…

Değerli müşterimiz;
Moto kurye kiralamak için bilgi@kureselexpress.com mail adresimize mail atmanızı önemle rica eder iyi çalışmalar dileriz.

Ekibinize teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.

Sayın müşterimiz ilgi ve alakanıza teşekkür ediyor küresel Express Ailesi olarak her zaman hizmetinizde olduğumuzu bildiriyor iyi çalışmalar diliyoruz.

Bize Sorabilirsiniz
Aktif Kampanyalar
GÖNDERİMLERİNİZDE HEP İNDİRİM VAR…
Küresel express kurye tüm Müşterilerimizin gönderilerine önem vermektedir. Zamanı Size Tşır sloganımızla tüm müşterilermize hizmet sunuyor ve indirim yapıyoruz.
Teklif Formu
[contact-form-7 id="142" title="Teklif"]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.