tr

Yurtiçi Uçak Kargo

15.12.2020
382
Yurtiçi Uçak Kargo

Müşterilerini hemen her açıdan avantajlı çıkaran söz konusu Uçak Kargo hizmeti sayesinde daha çok bozulabilen, kırılma ihtimali olan, yaş meyveler, sebzeler, kitap, ilaç, yedek parçalar vb. nitelikteki malzemeler adresten adrese taşınabilmektedir. O halde 7/24 yanınızda olan hizmetlerimizden istediğiniz an yararlanabileceğinizi bilmelisiniz.

Kargoculuk sektöründe şüphesiz en önemli unsur kargonun hızlı bir şekilde teslim edilebilmesidir. Geleneksel kargo taşımacılığında iller arasında kargoların gönderilmesi ve teslim alınması kamyonetler ile gerçekleştirilmekte, bu durumda zaman açısından istenmeyen durumlara sebebiyet vermektedir.

Firmamız çalıştığı Uçak Kargo Şirketleri sayesinde gönderilerinizi başka illere direkt olarak uçaklar ile göndermekte, bu sayede oldukça hızlı bir şekilde Hava Kargo Taşımacılığı hizmetini gerçekleşebilmektedir.

Firmamız tarafından gündelik bir şekilde acil işlemlerinizi çözecek hizmeti sunulurken özel bir sistemden faydalanılmaktadır. Bu sistem kapsamında uluslararası kalite standartlarına uygun bir şekilde hizmet verilmektedir. Hizmetlerimizde ilk hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Bu kapsamda havalimanı bulunan tüm illere en geç 24 saat içerisinde ulaşabiliyoruz. Son derece güvenli bir işlem olan bu sistemde, deformasyon gibi sıkıntılar yaşamadan tüm kargolarınızı Türk Hava Yolları Kargo güvencesi ile gönderebilirsiniz.

Günümüzde pek çok alanda sınırlar kalkmıştır. Daha birkaç yıl öncesine kadar hayat çok hızlı akmakta, insanlar ihtiyaçlarını çok farklı şekillerde karşılamaktadırlar. Özellikle iletişimin ve teknolojinin olanaklarının genişlemesi beraberinde hızı en temel ihtiyaçlardan birisi yapılmıştır. Oysa karayollarını kullanan araçlarla her ne olursa olsun belli bir sürede ulaşım sağlanabilmektedir.

Birçok alanda günlük ihtiyaçlara çok acil biçimde ulaşmak gerekebilmektedir. Geleneksel yöntemlerle taşındığı taktirde ise acil ihtiyaçların yetiştirilmesi mümkün olmamaktadır. Sınır iller arasında dahi birkaç günü bulabilen ulaşımlar çoğu zaman ihtiyacın ortadan kalkmasına, iş ve zaman kaybına neden olabilmektedir. Bütün bunların üstesinden ise hava kargo ile gelinebilmektedir.

Havalimanı kurye çözümlerimiz birçok alanda en acil ihtiyaçların karşılanmasına yardımcı olmaktadır. Özellikle bürokratik işlerde ve sağlık alanında uçak kargoyla ihtiyaçlar çok hızlı ve güvenli biçimde karşılanabilmekte, her türlü kargonuz kısa sürede alıcısına ulaştırılmaktadır.

Uçak kargo hız odaklı bir hizmettir. Çünkü günümüzün en hızlı ulaşım aracı uçaktır ve uçaklarla Türkiye’nin en uzak noktaları arasında dahi birkaç saatte uçulabilmektedir. Diğer detayları tıpkı geleneksel kargolar gibi olan Uçak Kargoda en bariz fark ulaşımın karayoluyla değil de havayoluyla sağlanması, havalimanları arasında çok hızlı bir ulaşım sağlanmasıdır.

Uçak Kargoda ülkemiz sınırları içerisindeki tarifeli uçaklar kullanılır ve firmamız hizmetleri son derece geniş bir çalışma alanına sahiptir. Turkish Cargo ile 52 farklı nokta arasında rahatlıkla taşıma yapılmakta, havalimanı bulunan hemen her ilimize paketlerinizi güvenli ve hızlı biçimde ulaştırılmaktadır.

Uçak kargo ile alakalı en temel husus paketin gönderileceği ve alıcının olduğu illerde havalimanı bulunması zorunluluğudur. Mutlaka paketin taşındığı şehirlerde havalimanı bulunmalıdır.

NİÇİN UÇAK KARGO

Uçak Kargo’nun hızlı taşımacılığı siz değerli müşterilerimizin zamandan tasarruf etmesini sağlar.Uçak Kargo’nun güvenilir taşımacılığı sayesinde gönderileriniz en dikkatli şekilde isteğinize bağlı olarak kapınıza kadar getirilir.Uçak Kargo’nun ekipleri müşteri memnuniyeti açısından eğitime tabi tutulmaktadır.

Taşımacılık konusunda her türlü isteğinize yanıt verebiliriz.Profesyonel ve tecrübeli personelimiz ulaştırma sektöründe ki tüm alanlarda isteklerinizi karsilamaya hazirdir.Yapacağınız gönderiyi en kısa zamanda adresinizden alıp ,ulaşabilecek en kısa zamanda karşı adresine teslim ederiz

Hizmet Özellikleri
  • İstabul – Ankara uçak kargo fiyatları
  • İstabul – izmir uçak kargo fiyatları
  • İstabul – Antalya uçak kargo fiyatları
  • İstabul – Adana uçak kargo fiyatları
Fotoğraf Galerisi

Küresel Express Kurye Uçak kargo hizmetleriyle ilgili ülkemizde bulunan 51 hava limanına uçak kargo hizmeti sunmaktadır. profosyönel ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Sıkça Sorulanlar
Merhaba istanbul sabiha gökçenden bir kargom ankara havalimanına gelmesi gerekiyor yardımcı olabilirmiziniz.?

Merhaba Değerli müşterimiz öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. küresel Express Kurye Ailesi olarak istanbulun tüm havalimanlarından kargo gönderimi yapmaktayız. detaylı bilgi için 0532 477 49 28 veya 0212 951 05 07 çağrı merkezimizi arıyarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Uçak kargo Fiyatlarını nasıl hesaplıyorsunuz?

Degerli müşterimiz;
göndereceğiniz evrakın veya kolinin ölçülerine ve ağırlığına göre fiyat hesaplanmaktadır. 0532 477 49 28 mobil hattımızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Merhaba Hergün istanbul havalimanından adanaya manzeme göndernek istiyoruz fiyat verebilirmisiniz.

Değerli müşterimiz bizi tercih ettiğiniz için öncelikle teşekkür ediyoruz. Gönderim yapacağınız ürünlerin detaylarını bilgi@kureselexpress.com mail adresimize göndermenizi rica ediyoruz. iyi çalışmalar

Bize Sorabilirsiniz
Aktif Kampanyalar
Ülkemizdeki 51 havalimanından aynı gün kargo teslimatı
Küresel Express istanbulun tüm havalimanlarından aynı günde 51 havalimanına tüm gönderimlerinizi teslim etmek için hazırda beklemektedir.
Teklif Formu
[contact-form-7 id="142" title="Teklif"]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.