tr

Muhaberat Hizmetleri

15.12.2020
469
Muhaberat Hizmetleri

Küresel Express Ailesi olarak sistemimize eklemeiş olduğumuz yeni hizmetlerimizden birtanesi olan muhaberat hizmetleridir. Plazalar, Rezidanslar, Alışveriş Merkezleri, İş Merkezlerinde Kurye-Kargo iletişim hizmetlerinin ve gönderi trafiğinin daha sağlıklı ve planlı olarak yürütülmesi amacıyla  (Gönderi Yönetim Merkezi) hizmetleri sunmaktayız.

Muhaberat hizmetleri ile gelen tüm gönderiler yönetim merkezimiz tarafından teslim alınarak ilgili katlarda bulunan ilgili kişilere isim ve soy isim alınarak teslim edilmektedir. Bağlı bulunduğumuz merkezlerimizdeTüm giden gönderiler ilgili katlardan alınarak evrak veya Kargo şirketine tarafımızdan giden moto kuryelerimiz ile teslim edilmektedir. Bu sistemle yabancı personellerin giriş ve çıkışları ortadan kalkmış olmaktadır.

Gönderi yönetim merkezimizin operasyon desteği ile Oluşabilecek ciddi güvenlik açıklarının önlenmesine katkı sağlanmış olmaktayız.

Moto Kurye hizmeti sektöründe 1996 yılından Kurye akgün olarak başlamış olup 2020 yılında Küresel Express olarak bugüne bilgi ve deneyimimiz ile Kargo sektörünü de çok iyi biliyor olmamızın avantajı ile tüm bu ihtiyaçlar en iyi şekilde koordine edebilecek ve hizmet kalitesi artırılmış Bulunmaktayız..

Sistemimize eklemiş olduğumuz yeniliklerle tarafınıza gelen gönderiler kayıt altına alınarak raporlamaktayız. Bu sayede hizmet alan şirketlerin iç kontrollerine de katkı sağlanmış olacaktır. Detaylı bilgi için 0212 951 05 07 veya 0532 477 49 28 ve/veya bilgi@kureselexpress.com adresimizden bizlere ulaşabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

Fotoğraf Galerisi

Küresel Express muhaberat hizmetleri yeni nesil kurye hizmetidir.

Bize Sorabilirsiniz
Muhaberat Hizmetleri
Küresel Express Muhaberat Hizmetleri
Bu hizmetimizden Haberdarmısınız?
Teklif Formu
[contact-form-7 id="142" title="Teklif"]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.